Bize Ulaşın

Kurumsal

Hakkımızda
Yıllardır Edindiğimiz Tecrübelerin Eşsiz Sırrı

Türkova Süt Ürünleri

1999 tarihinde kurulan firmamız, ana hedef olarak ev dışı tüketim ve perakende sektörünü belirlemiştir. Her geçen gün insanların tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve teknolojinin gelişmesi bizleri sürekli olarak ihtiyaçlar doğrultusunda yatırıma yöneltmiştir.Yatırımlarımız bölgemizin ve memleketimizin menfaatleri doğrultusunda hiç durmadan devam etmektedir. Bartın Organize Sanayii bölgesinde faaliyet gösteren fabrikamızda yönetim ve gıda kalite sistemleri uygulanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası firmalarla olan ticaretimiz, bizleri daha da tecrübelendiriyor ve hergün daha sağlıklı adımlarla büyümemize sebep oluyor. Türkova denince akla kalite ve güven gelmesi, bizim çalışma hayatımızdaki en önemli hedefimiz olacaktır.

Hakkımızda
20 Yıllık Tecrübe
Doğal Ürünler
Modern Teknik
Uzayan Lezzet Fabrikası
Uygun Teslimat Sistemi
Yüksek kalite standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizde, uygun teslimat sistemi ile sizlere en temiz ve en hızlı teslimatı sağlamaktayız.
Doğal Süt Kullanımı
Doğal ve organik süt ürünlerimizi kullanarak ürettiğimiz peynir çeşitlerimizde, yüksek kalite standartlarını baz alıyoruz.
Çiftlik Teknolojik Lider
Üretim aşamasında kullandığımız modern teknik yöntemi ile sizlere daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet vermekteyiz.Bartın'da yer alan Süt Çiftliği Fabrikası'nda gerçekleştirdiğimiz üretimimiz ile doğal ve organik ürünler kullanmak ilk önceliğimiz.
Tarihçe
40 Yıllık Çiftlik Gelenekleri
Başarılarımız
0
Süt Tedarik Noktası
0
Üreten İnek
0
Araç
0
Soğuk Depo